Söök ja jook

NB! Oma söögi ja joogiga Unibet Arenale sisenemine on keelatud! 

Kiirtoidukioskid

Ürituste ajal on halli fuajee-aladel avatud hamburgeri - ja suupistekioskid, kus kiire kehakinnituse kõrvale pakutakse õlle-, siidri- ja karastusjookide valikut Saku Õlletehaselt ning Coca-Colalt. Saadaval on ka soojad joogid ning piiratult kange alkohol.

Sõltuvalt konkreetsest üritusest võivad olla avatud täiendavad kohvikud, baarid ja mobiilsed letid.

Restoran

Nõudlikumaid külalisi võõrustavad II tasandil asuvad restoranialad "Carmen Cafe", "Masottina" ja "Tribaut", mille otse areenile/lavale avaneva vaatega laudadesse on suuremate ürituste (peamiselt kontsertide) korral kõigil soovijail võimalus osta spetsiaalne pilet. Pilet sisaldab pääset valitud üritusele ja kohta lauas koos restoranis pakutava buffee-laua söögivalikuga. Piletid on saadaval vastavalt üritusele Piletilevi müügivõrgus.

Restorani asukohta saalis saab vaadata SIIT!

Pane tähele! Üritustel, mille raames restoranipakette müügil ei ole, on restoran avatud baarina, reserveeritud kinniseks ürituseks või suletud.

Catering ja eritellimused

Kõigile neile, kes soovivad üksnes valitud seltskonnas nautida saalis toimuva ürituse eel, aga ka selle järgselt vaid endale meelepärast menüüd, pakume võimalust privaatseteks söömaaegadeks väikestes peo- ja puhkeruumides. Meie cateringi võimalused on pea piiramatud ning saabuvate eritellimuste täitmine vaid suur rõõm. Andke meile aegsasti teada oma soovidest ja me pakume Teile sobivaima lahenduse unustamatuks üritusekülastuseks Unibet Arenal.

Täiendav info ja tellimused: klubi@unibetarena.com / (+372) 6 600 300.