Korraldajale

Unibet Arena on unikaalne ja tuntuim ürituste korraldamise paik Eestis, kus on võimalik läbi viia nii suuri kui väikesi väga erineva eesmärgi ja sisuga üritusi. Siin on Eestis võimalused kõige laiemal skaalal korraldada erineva suunitluse ja mastaabiga üritusi: töisest pidulikuni, lihtsast keeruliseni, väiksest suureni, soodsast kallini jne.

Unibet Arenas asub kõige enam külastajaid mahutav saal Eestis, lisaks hulk väiksemaid seminari-, peo- ja puhkeruume.

Siin ootavad Teid rahvusvaheliselt tunnustatud standarditele vastavad kõige nüüdisaegsemad teenused ja tehnilised tingimused.

NB! Unibet Arena kuulub Euroopa Areenide Assotsiatsiooni, mis ühendab endas Euroopa kõige mainekamaid universaalhalle, näiteks “The O2” Arena Londonis, Hartwall Areena Helsingis, Accor Hotels Arena Pariisis, Mercedes-Benz Arena Berliinis jne. Nimetatud assotsiatsiatsiooni kuulumine on märk sellest, et siin vastab kõik teatud tehnilistele tingimustele ja teeninduspõhimõtetele, mis on omased kõigile liikmes-hallidele üle Euroopa.

Unibet Arenas on Teile abiks suure kogemustega ürituste projektijuhid.

Meil leiab ka logistilised lahendused, mis tagavad üritustele lihtsa ja kiire (de)montaaži, võimaluse suuremõõtmeliste esemete eksponeerimiseks siseruumides ning valmiduse kvaliteetse catering-teenuse pakkumiseks.

Tere tulemast!